SDH Frenštát pod Radhoštěm

Nejmladší hasiči

Nově otevíráme klub pro nejmladší hasiče od 5 do 7 let.

Co na Vás čeká?

Požární sport
Dobrodružství
Hry a aktivity
Vědomosti
Výlety
Kamarádi
Požární sport
Dobrodružství
Výlety
Hry a aktivity
Vědomosti
Kamarádi

a spousta dalšího...

O našem klubu

Hasičský klub pro nejmladší probíhá každý čtvrtek v 16:00 dle počasí buď na hasičském hřišti (nebo jinde v terénu dle náplně aktivit) nebo v tělocvičně na ZŠ Záhuní. Minimálně první měsíc docházení do klubu je pro děti nezávazný. Aktivity na klubu jsou přizpůsobeny věku, možnostem a schopnostem dětí.

Máte-li nějaký dotaz k fungování klubu, napište nám prostřednictvím formuláře vpravo (v mobilním zobrazení níže), nebo přes Messenger na facebookové stránce hasičů.

Těší se na Vás Martin a Honza.
Upozornění v kontextu vyhlášených opatření MZ ČR
Dočasně jsou děti rozděleny do dvou skupin, které se střídají jednou za dva týdny. Při činnostech dohlížíme na to, abychom nepřekročili maximální počet osob ve vnitřních i vnějších prostorech. V případě zpřísnění opatření je však pravděpodobné pozastavení čnnosti našeho klubu. Rodiče budou vždy informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

SDH a JSDH Frenštát p. R.

741 01 Frenštát p. R.

Užitečné odkazy

Výstrahy ČHMÚ

Všechna práva vyhrazena. © 2020 JSDH a SDH Frenštát pod Radhoštěm.
+420 724 370 108Střelniční 130, 741 01 Frenštát p. R.